Brány, samonosné brány

   
 

Brány mohou být v jakýchlovi povrchových úpravách a výplň bran může být dle Vašich představ např.dřevěná výplň, jäklová výplň, ozdobné prvky apod.

Samonosné brány

Ocelové samonosné brány Hormann se skvěle hodí do každého vjezdu, ať už se jedná o vjezd k domovu, či do průmyslového, nebo veřejného objektu. Maximální celková šíře vjezdu musí být do 15 m a maximální hmotnost brány 1200 kg. Velikou výhodou je konstrukce s nosným C profilem, díky kterému se brána pohybuje nad terénem. Díky tomu není náročná údržba ani v zimním období.

Samonosné brány Hormann můžeme rozdělit do dvou kategorií:

  • Posuvné brány
  • Křídlové brány

Je na vás, která varianta je vám sympatičtější. Posuvné brány jsou méně náročné na prostor při otevírání. Je však nutné počítat s prostorem podél zdi či plotu, kam se bude brána zasouvat.

Samozřejmě je možné brány opatřit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Solární zdroj vám umožní ovládat bránu dálkově i tam, kde není přípojka elektrického proudu. Samonosné brány Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec a Bohumín vám namontujeme zejména ve vyjmenovaných městech, ale i kdekoliv jinde v ČR.