Křídlové brány

   
 

Mohou být jedno či dvoukřídlové a slouží k uzavření objektu jak v privátním tak i v průmyslovém sektoru. Brány jsou vybaveny křídlovými pohony RotaMatic na dálkové ovládání a mohou být rozšířeny o další škálu ovládání.

Dvoukřídlé brány

Křídlové brány najdou své využití především tam, kde není dostatek místa podél zdi či plotu, na pohyb posuvné brány. Dvoukřídlé brány můžete mít v podstatě v jakémkoliv rozměru. Limitující je pouze nosnost sloupku, na kterém bude konstrukce brány ukotvena a také typem pohonu. Ukotvení brány může být pomocí svařování, či šroubů, a to jak do kovového, či betonového podkladu.

Dvoukřídlé brány jsou daleko praktičtější než jednokřídlé, ovšem i ty vám můžeme nabídnout a do malých vjezdů mohou být ideální. Můžete si vybrat z několika variant designu i povrchové úpravy. Elektrický pohon brány vám umožní ji ovládat i na dálku, dokonce i tam, kde není elektrická přípojka. Postačí k tomu solární zdroj.

Dvoukřídlé brány Havířov, Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek vám poskytneme ve výše jmenovaných městech, ale i jinde v Moravskoslezském kraji, či po celé republice.