Dveře

   
 

Pokud se jedná o dveře, je právě společnost Hörmann Vaším kompetentním partnerem. Paleta výrobků společnosti Hörmann obsahuje cenově výhodné vnitřní dveře z oceli, určené nejen pro výstavbu sklepů a půdních prostor, ale také pro průmyslové objekty, dále robustní ocelové dveře s atraktivním designem a rovněž elegantní, zasklené hliníkové dveře určené pro zákazníka, který na vybavení objektu klade velmi vysoké nároky.

Víceúčelové dveře společnosti Hörmann z robustní oceli jakož i v hliníkovém provedení pro náročné klienty společnosti Hörmann. Nabízejí bezpečná uzavření pro každýúčel - jednokřídlými dveřmi počínaje a dvoukřídlým formátem vrat konče. Spolehlivou ochranu před ohněm a kouřem zajišťují protipožární uzávěry společnosti Hörmann od robustních ocelových dveří přes velkoplošně zasklené konstrukce trubkových rámů až po velkouzávěry ve formě protipožárních posuvných vrat, ale také ve formě doplňkových čirých protikouřových uzávěr, sloužících jako ochrana proti rychle se šířícím, jedovatým kouřovým plynům.

Bezpečnostní dveře společnosti Hörmann zabezpečují hodnoty v privátním prostoru od sklepa až po střechu, chrání vstupy do bytů v domech s více bytovými jednotkami a stejně tak ohrožené zóny v daném objektu.

Vysoce kvalitní domovní dveře řady TopComfort společnosti Hörmann garantují nejen ochranu před větrem a počasím, ale díky úpravě bránící vloupání chrání rovněž před zloději. Přístřešky Arcant Vás díky svému povrchu a designu nenechají stát v dešti. Tuto velkou nabídku završují vzhledově totožné vedlejší dveře, které společnost Hörmann nabízí ke garážovým vratům.

Dveře Hormann najdou své využití v rodinných domech i veřejných objektech. Nabídka domovních, bezpečnostních i protipožárních dveří je celkem rozsáhlá. Domovní dveře jsou nejenom vzhledově pěkné, ale také bezpečné a odolají každodennímu používání. Pro ještě větší bezpečí pro vás či vaše věci jsou ideální bezpečnostní dveře. Protipožární dveře odolají ohni i kouři.

Přinášíme vám dveře Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, ale i do ostatních měst po ČR.