Garážová vrata

   
 

Osvědčená výklopná vrata Berry se před odstavením pod stropem Vaší garáže vyklopí směrem ven. Přes 30 motivů vrat v ocelovém nebo dřevěném provedení Vám poskytne naprostou tvůrčí volnost.

Moderní a elegantní sekční vrata se otvírají kolmo směrem nahoru. Tím získáte prostor před Vaší garáží i v ní - rozhodující přednost v případě krátkých nájezdů a velkých rozměrů vozidel, nejen pro osobní auta, ale i pro dodávky, transportery nebo terénní vozidla.

Vrata a dveře v partnerském vzhledu
Zvlášť exkluzivní vrata řady Design Hörmann propůjčí Vašemu domovu punc Vaší osobnosti a zbaví jej tím všednosti.

Díky mnoha variacím ztvárnění se stylově aranžovanými prvky se tato vrata Design stanou zvláště pak v kombinaci s domovními dveřmi Design od společnosti Hörmann atraktivním poutačem a zároveň výrazem Vašich vysokých nároků.

Garážová vrata Hormann

Garážová vrata Hormann jsou velmi moderní a praktická. Vyznačují se kvalitními materiály, pěkným vzhledem i snadným ovládáním. Můžete je využít pro jakékoliv garáže. Díky skvělému vzhledu báječně doplní vzhled vašeho domu.

Garážová vrata můžete mít buďto ve variantě sekční (otevírání kolmo nahoru), či výklopné. Neváhejte vybírat garážová vrata Horman Opava, Orlová, Ostrava, Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, nebo se na nás obraťte z jakéhokoliv koutu ČR.