Garážová vrata

   
 

Ocelová vrata jedno a dvoustěnná

Komfort, který nadchne, bezpečnost, která přesvědčí.
Přizpůsobte vzhled garážových vrat optimálně architektuře Vašeho domu. U společnosti Hörmann Vám je k dispozici velký výběr z atraktivních motivů drážek a kazet. Vždy v provedení malém (S), středním (M) a velkém (L).

LPU 40

Vysoce kvalitní tepelně izolovaná vrata z oceli.
Vrata Hörmann typ LPU 40 s vratovými lamelami konstrukční hloubky 42 mm jsou optimálním řešením pro všechny garáže, u kterých je nutná zvlášť dobrá tepelná izolace.

EPU 40

Jsou řešením tam, kde svou garáž využíváte také např. jako dílnu nebo pokud máte k dispozici přístup z garáže do domu. Vratové články mají konstrukční hloubku 42/20 mm a jsou vypěněna tvrdou PUR pěnou.

LTE 40

Tato vysoce kvalitní výhodná jednostěnná vrata doporučujeme použít pro samostatně stojící, nevytápěné garáže, kde není zapotřebí tepelné izolace. Tyto vrata se vyrábí do šířky 3000 mm.

LTH 40

Tato vysoce kvalitní vrata z masivního dřeva jsou obzvlášť zajímavá pro náročné stavebníky, kteří si zakládají na použití dřeva coby přírodního materiálu a pro ty, kteří kladou velký důraz na harmonizující vzhled (dřevěných) domovních dveří, oken a garážových vrat.

Pokud se rozhodnete pro garážová sekční vrata Hörmann, rozhodnete se tím pro Know-how velké mezinárodní značky prověřené desetiletími. Sekční vrata Hörmann jsou vyrobené z materiálů nejlepší kvality, jsou znamenitě zpracované a poskytují maximální komfort při jejich obsluze a spolehlivost všech funkcí. To vše zpečetíme naším dobrým jménem.

Elegantní automatická sekční vrata Hörmann se otvírají kolmo směrem nahoru. Tím získáte ve své garáži i před ní více místa a průjezd je zcela volný.

Sekční vrata se hodí vždy - je jedno, zda je otvor pro Vaši garáž pravoúhlý nebo zkosený, zda má segmentový oblouk nebo půlkruhový. Proto se tato vrata tak ideálně hodí k dodatečné modernizaci.

Automatická vrata Hörmann ovládáte tak pohodlně jako Váš televizor. Jediné stisknutí tlačítka a již vjíždíte do Vaší garáže, chráněni za každého počasí.

Pro snadné a lehké ovládání jsou každé vrata vybaveny tažnými nebo torzními pružinami s bezpečnostní pojistkou proti pádu vrat v případě prasknutí pružiny.

Sekční vrata mohou být ovládána manuálně pomocí vratového madla nebo automaticky pomocí elektropohonu na dálkové ovládání. Barevné provedení vrat je standardně v bílé barvě dle RAL 9016 a samozřejmě je možné vrata sladit do jakéhokoliv barevného odstínu dle RAL vzorkovnice.

Sekční vrata Hörmann mohou být také sladěny do dvou odstínu fólie a to zlatý dub nebo mahagon.

Vrata jsou dodávány v imitaci dřeva - povrch woodgrain nebo v hladkém povrchu - povrch silkgrain.