Garážová vrata

   
 

Vrata Berry N 80

Vrata Berry Original pro samostatné garáže.

Vrata Berry DF 98

Originální vrata Berry určená pro dvougaráže.

Garážové vedlejší dveře

Vzhledově stejné jako vrata modelové řady Berry.
Vedlejší dveře jsou velmi praktické, pokud si např. jen chcete ze své garáže vzít zahradnické nářadí nebo jízdní kola, aniž byste zároveň chtěli otvírat celá vrata.

Tím si pořízujete kvalitu originálu.
Kvalita a bezpečnost, vnější vzhled a komfort. Vyzrálá technika díky 50 letému Know-how při konstrukci vrat a pohonů. Velká rozmanitost motivů vrat, vhodných pro jakoukoli architekturu. Toto Vám umožní pouze originál - tedy originální vrata Berry od společnosti Hörmann.

Vrata a domovní dveře v dokonalé harmonii s exklusivnířadou Design od společnosti Hörmann
Jedinečným způsobem Vám toto umožňuje náš program Design. Pokud byl do dnešního dne jedinou "vizitkou" vchod do domu, můžete nyní na stejnou úroveň povýšit také Vaši garáž.

BERRY N 80 a DF 98 jsou cenově nejvýhodnější ocelová nebo dřevěná vrata. Výklopná vrata se dodávají standardně nezateplná. BERRY N 80 jsou vrata určena pro samostatné garáže a to do šířky 3000 mm.
BERRY DF 98 jsou určena pro 2 garáže až do šířky 5000 mm.
Všechny vrata jsou standardně vybaveny vratovým madlem vč. zámku a jsou ve standardu dodávaná v bíle barvě dle RAL 9016 nebo v terakotově hnědé dle RAL 8028. Vrata Berry je také možno sladit do jakéhokoliv barevného tónu dle RAL vzorkovnice a lze je dovybavit elektropohonem na dálkové ovládání.