Pohony

   
 

Privátní stropní pohony se vyznačují velkou kvalitou a bezpečností.

Jsou-li vrata zavřená, jsou zároveň automaticky zajištěna a tím učinně chráněna proti vypáčení. Tato jedinečná zajišťovací automatika působí mechanicky a funguje tedy i při výpadku proudu.
Označení pohonů je ProMatic a SupraMatic.

ProMatic

Hodnotný vstup do špičkové kvality Hörmann, rychlost otevírání: maximálně 14 cm/s. ProMatic se používá do plochy vrat 7 m2, v případě větších rozměrů je k dispozici ProMatic P, který je určen pro vrata do šířky až 5000 mm.
Hörmann také nabízí řešení pro garáže bez elektrické přípojky a to ProMatic Akku, který se používá do šířky vrat 3000 mm.

SupraMatic

Super-rychlý pohon s množstvím přídavných funkcí. Rychlost otevírání: maximálně 22 cm/s.
Samostatně zapínatelné halogenové osvětlení, přídávná otevírací výška vrat pro větrání garáže. Tento pohon se používá pro vrata do šířky 5500 mm.

K těmto pohonům nabízí společnost Hörmann širokou škálu doplňků jako např. klíčové spínače, elektronický zámek, rádiové kódovací spínače s osvětlenými tlačítky a není výjímkou i prstový skener.

Výhody pohonů: Rádiová frekvence 868,3 MHz se stabilním dosahem
  • 4-tlačítkový ruční vysílač s bezpečnostním kódem s více než 1 biliónem kombinací.
  • Integrovaný příjímač
  • Automatické uzavření vrat účinně chrání proti vypáčení
  • Spolehlivá vypínací automatika vrata při překážkách okamžitě zastaví
  • Pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení šetří vrata i pohon
  • Patentovaný ozubený pás, bezúdržbový
  • Vnitřní nouzové odjištění

Bránové pohony Hormann

Bránové pohony Hormann k otevírání vrat a bran jsou velice kvalitní a moderní. Umožní vám snadné otevírání garáže či vjezdu i na dálku, pomocí dálkového ovladače, či mobilního telefonu. Tato jedinečná technika vás nenechá na holičkách ani při výpadku proudu. Dokonce je možné pohony Hormann využít i tam, kde není k dispozici elektrická přípojka.

Neváhejte vybírat bránové pohony Hormann Orlová, Ostrava, Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Opava. Jste z jiného města z ČR? To není žádný problém. Rádi vám poskytneme naše služby i za těchto okolností.