Průmyslová vrata

   
 

Rolovací vrata

Rolovací vrata Hormann můžete vybírat hned v několika variantách, a to ať s ručním, či elektrickým pohonem. Výhodou rolovacích vrat je nízká náročnost na prostor. Díky tomu jsou vhodné k použití téměř všude.

Neváhejte vybírat rolovací vrata, která vám poskytnout svůj zajímavý vzhled i perfektní vlastnosti. Vrata Hormann jsou vždy zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti. Máme pro vás rolovací vrata Třinec, Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, ale i kdekoliv jinde v ČR.

Ručně ovládaná rolovací vrata

Ručně ovládaná rolovací vrata HR 120 jsou ideálním řešením pro uzavření malých otvorů s relativně nízkou frekvencí otvírání. Jako jsou například malé sklady náhradních dílů, sklady nápojů v maloobchodě nebo zemědělské garáže a menší chladící haly. Od výšky vrat 1800 mm je sériově součástí dodávky ruční tyč pro zavírání otevřených vrat.

Rolovací vrata "basic"

Touto novou řadou výrobků rolovacích vrat "basic" Vám společnost Hörmann nabízí vysokou kvalitu a osvědčenou techniku za zvlášť atraktivní cenu. Vrata nabízíme ve třech variantách: dvoustěnná s tepelnou izolací, jednostěnná pro studené haly a vrata propouštějící světlo a vzduch.

Rolovací vrata "classic" Decotherm

Rolovací vrata z galvanicky zušlechtěné plně tvrzené oceli s profily "Decotherm" jsou velmi odolná a přesvědčí Vás svým atraktivním vzhledem. Velmi pevné sendvičové prvky z oceli "full hard" v odlehčené konstrukci propůjčují vratům vysokou stabilitu a dobrou tepelnou izolaci. Díky speciální kontuře profilu se vrata pohybují tišeji, se zvlášť nízkým opotřebením a velmi kompaktně se navíjejí. S vysoce kvalitním systémem povrchovéúpravy vypadají vrata i po letech stále velmi dobře.

Rolovací vrata "classic" HR 120

Stabilní rolovací vrata HR 120 s jednostěnným rolovacím pancířem jsou vhodná zvláště pro nástrojové haly, skladovací haly, zemědělské provozní budovy a jiné studené haly, ve kterých je při běžném provozu potřeba řádného pracovního nasazení. Díky klenutým profilům jsou vrata i v případě velkých rozměrů neohebná a odpovídajícím způsobem také odolná vůči větru.

Rolovací vrata "classic" HR 116

Těžké provedení z pozinkovaného ocelového plechu propůjčuje vratům robustnost a vysokou odolnost. Proto se tato cenově výhodná ocelová vrata doporučují obzvláště pro drsný každodenní provoz.

Pokud žádáte rolovací vrata větších rozměrů a s příslušenstvím obsáhlejším než jaké je k dispozici u rolovacích vrat "basic" - např. prosklení trojúhelníkovými okénky, otočné boční díly nebo kovová větrná spona atd. - potom Vám doporučíme rolovací vrata "classic".

Rolovací vrata "classic" HR 120 aero

Tento celoplošný, jednostěnný uzávěr z klenutých, síťově děrovaných profilů (průměr děr cca. 3,2 mm) poskytuje dobré větrací vlastnosti a lepší vizuální ochranu. Jemné děrování zadrží listí, papír a jiné nečistoty a zabraňuje prohazování odpadků.

Rolovací vrata se používají hlavně tam, kde není dostatek prostoru pro zasunutí sekčních vrat. Dodávají se standardně s nástrčným nebo řetězovým pohonem vč. nouzové kliky v případě výpadku el. Proudu. Rolovací vrata se dodávají nezateplená, ale i zateplená PUR pěnou. Pro tižší chod a menší opotřebení je možné použít ZAK systém, který prodlužuje životnost vrat.

Dále také nabízíme rolovací mříže.