Průmyslová vrata

   
 

SOFTEDGE

Softedge s integrovanou protinárazovou/najížděcí ochranou zabezpečuje ještě větší bezpečnost a mimořádnou hospodárnost rychloběžných vrat Hörmann SE. Osoby jsou lépe chráněny, zamezuje se poškození a časovým prostojům, neprobíhají nákladné opravy. Tím jsou podporovány bezporuchové provozní a výrobní průběhy- Další argument pro tento hospodárný systém vrat se vyznačuje vysokou rychlostí otevírání a především rychlým zavíráním se znatelně snižují teplené ztráty a průvan na pracovišti.
Rychloběžná vrata se dodávají vertikální a horizontální až do šířky vrat 8000 mm a do výšky 8000 mm.
Vrata jsou vybaveny pohonem se stykačovým ovládáním nebo s frekvenčním měničem a samozřejmě je možné vrata dovybavit o ty nejbezpečnější doplňky jako jsou světelné závory, radarové hlasiče pohybu apod.

Jako noční uzávěry nabízíme také rolovací vrata Speed, které jsou robustní a svojí rychlosti otevření i zavření splňují požadavky rychloběžných vrat.

Rychloběžná vrata se používají především v supermarketech nebo různých skladech, kde je zapotřebí rychlé otevření a zavření vrat. Od cenově výhodného základního modelu až po bezpečný noční uzávěr haly. Rychloběžná vrata Hörmann samozřejmě odpovídají vysokým evropským bezpečnostním požadavkům DIN EN 13241-1. Rychloběžná vrata se vyznačují vysokou kvalitou materiálu a bezpečnou trvalou funkčností. Používají se ve vnitřním i venkovním sektoru k optimalizaci dopravního toku, zlepšení prostorového klimatu a k úspoře energie.