Průmyslová vrata

   
 

Modelová řada 40

Modelová řada 40 spojuje přednosti vratového systému nenáročného na místo s jedinečnou programovou obšírností a top aktuálním designem vrat.
Průmyslová sekční vrata, pohony a ovládání společnosti Hörmann jsou vzájemně perfektně sladěným sytémem od jediného dodavatele.
Vrata modelové řady 40 společnosti Hörmann odpovídají přísným požadavkům evropské normy 13241-1 (platné od 01.05. 2005). Tyto bezpečnostní požadavky jsou samozřejmě prověřeny dle konstrukčních modelů a certifikovány TÜV.
Separátní kolaudace stavby je zcela zbytečná.

Sekční vrata Compact

U sekčních vrat Compact se jednotlivé lamely stohují kolmo v místě přímo za překladem. Otevřená vrata se kompaktně odstaví pod stropem.
Malá zasouvací hloubka je zvláště výhodná pro haly se světelnými kopulemi, skleněnými střechami a fasádami. Nic pak nebrání volnému pronikání světla do prostoru ani výhledu vzhůru.
Prostor za otevřenými vraty tak lze lépe využít po celé výšce. Jeřábové dráhy, vysokozdvižné vozíky a sklady s výškovými regály tak mají více místa.

Sekční vrata DPU

Čerstvé potraviny, jako je ovoce, zelenina, ryby nebo maso je nutno dopravovat od výrobce ke spotřebiteli v uzavřeném chladícím řetězci. K tomu patří i skladování těchto výrobků v halách s vysokými energetickými nároky.
Vrata DPU minimalizují tepelné stráty těchto hal v oblasti vratového otvoru. Tím šetříte provozní náklady. Pro oblast hluboko chlazených skladů se, prosíme informujte u svého autorizovaného prodejce společnosti Hörmann na rychloběžná vrata IsoSpeed TK.

STE 40

Jednostěnná, robustní ocelová vrata pro tvrdý každodenní provoz jsou cenově nejvýhodnější řešení pro použití v chladných halách. Tato stabilní vrata se přednostně používají pro nástrojové haly, skladové haly, zemědělské provozní budovy apod, kde se nemusí bezpodmínečně topit.
Vrata mají rovnoměrné rozložení drážek s rastrem 125 mm. Vysoká stabilita vrat díky zesilovacím profilům a protihlukový efekt se stará o tichý chod vrat. Tyto vrata se vyrábí do šířky 7000 mm a do výšky také 7000 mm.

SPU 40

Dvojstěnná ocelová vrata s maximální tepelnou izolací. U vrat SPU 40 má dvoustěnné vratové křídlo konstantní tloušťku 42 mm. Silné izolační jádro ze 100% bezfreonové polyuretanové tuhé pěny dává velmi dobrou hodnotu tepelné izolace. Vratové křídlo je ze žárově pozinkovaného materiálu a přilnavý polyesterový základní nátěr chrání optimálně proti vlivům povětrnosti a díky doplňkovému designu Stucco je vratové křídlo mnohem odolnější než v případě hladkého povrchu. Tento typ vrat se vyrábí do šířky 8000 mm a do výšky 7000 mm.

DPU 40

ok, jen snad že konstantní hloubka je 80 mm a vyrábí se do šířky 6000 a výšky 5000 mm.

APU 40

silná stránka těchto vrat spočívá v kombinaci a to, dvoustěnný lamelový sokl z oceli a zasklívací rám z eloxovaného hliníku představují v praxi velmi osvědčenou konstrukci vratového křídla. Je to kombinace zaměřená na robustnost. S dvojitým zasklením se ještě přidává kladný efekt tepelné izolace. Vrata se vyrábí do šířky 8000 mm a do výšky 7000 mm.

ALR 40

Elegantní vrata z hliníku na reprezentaci např. v autosalonech. Design určuje transparence: lehké hliníkové profily, velkorysé prosklení. Řešení, které utváří fasády moderní architektury. Vrata se vyrábí do šířky 8000 mm a do výšky 7000 mm.

Sekční vrata se otvírají kolmo a proto vytvářejí místo před i za vraty. Články vrat jsou následně posunovány pod stropem, svisle nad otvorem nebo střechou.

Modelová řada 40 je přesvědčivá svou jedinečnou programovou rozsáhlostí, top designem vrat a certifikovanou bezpečností.

Rychloběžná sekční vrata jsou tou nejlepší volbou např. pro uzavření požárních stanic nebo halových prostor s rychlým chodem výroby.

Kompaktní sekční vrata jsou ideálním řešením pro plně prosvětlené haly se skleněnými fasádami a světelnými kopulemi.