Stínící technika Climax

   
 

Společnost Hörmann - Váš kompetentní partner pro stínící techniku Climax
Nabízíme různé druhy značkové, venkovní i vnitřní stínící techniky jako jsou žaluzie, hliníkové a plastové venkovní rolety, hliníkové a bambusové žaluzie, vnitřní látkové stínění, markýzy a sítě proti hmyzu. Zabýváme se prodejem a poradenstvím v této oblasti.

Stínící technika Climax

Nabízíme vám velmi kvalitní stínící techniku od vysoce kvalitní značky Climax. Hlavní soušástí tohoto sortimentu jsou žaluzie, které můžete vybírat ve variantě vnitřní i venkovní, horizontální či vertikální a v několika různých materiálech – hliník, textilie, bambus.

Dále vám můžeme nabídnout také rolety, které jsou stále více oblíbené, zejména u novostaveb a zrekonstruovaných domů. Můžete vybírat také markýzy, které slouží nejen ke stínění, ale skvěle dotvářejí i architektonický vzhled celého objektu.

Nedílnou součástí našeho sortimentu jsou také sítě proti hmyzu, které vám umožní pustit do objektu čerstvý vzduch, ale ne otravný hmyz.

Neváhejte vybírat stínící techniku Climax Bohumín, Frýdek-Místek, Havířov, Hlučín, Karviná, Opava, Orlová, Ostrava, Třinec. Ačkoliv naše hlavní působení se vztahuje k těmto městům, rádi k vám přijedeme kdekoliv po ČR a nabídneme prodej i montáž kvalitní stínící techniky.