Stínící technika Climax

   
 

Toto dekorativní stínění interiéru dokáže každou místnost proměnit v útulný a moderní prostor. Chrání nejen před slunečními paprsky, ale zajišťuje soukromí Vašeho domova. Do této kategorie řadíme vnitřní látkové roletky, plisé, japonské posuvné stěny a vertikální žaluzie. Tento typ stínění má nejen dekorativní vlastnosti, ale můžete s jeho pomocí vyřešit i zastínění do střešních oken nebo v případě plisé i zastínění půlkruhů, kruhů či jiných atypických tvarů oken. Japonské posuvné stěny Vám umožní rozdělit místnost.

Látkové stínění vnese do interiéru originalitu

Vyberte si vzor dle vašich představ. V naší široké nabídce látek najdete jednobarevné i vzorované látky, látky technického charakteru vhodné do kanceláří, výrobních prostor či počítačových místností. Na výběr je také velké množství konstrukční provedení látkových roletek s kulatými nebo hranatými boxy o různých velikostech a v různém barevném provedení. Jednotlivé typy látkového stínění se dají ovládat ručně pomocí řetízku, šňůry, madla, táhla nebo motoricky.

Výhody vnitřního látkového stínění CLIMAX:

  • Nejširší nabídka látkového stínění v ČR
  • Záruka 4 roky
  • Splňuje nové bezpečnostní normy závazné pro všechny výrobce a montážní firmy platné od 1. 9. 2014
  • Snadná dostupnost díky široké prodejní síti
  • Krátké dodací termíny

Z kompletní nabídky si snadno vyberete správný typ stínění

Podle Vašich požadavků a stylu interiéru si lehce vyberete ze široké nabídky různých typů vnitřního látkového stínění.

Kolekce látek CLIMAX vás překvapí

K dispozici jsou Vám vzorníky látek pro látkové rolety a japonské posuvné stěny, vzorník pro vertikální žaluzie a nepřeberné množství látek pro plisé žaluzie. Žádejte je u našich prodejců!

Látkové stínění má více funkcí

Pomoci látkového stínění se chráníte jak před slunečními paprsky, tak před zvědavými pohledy zvenčí. Některé typy navíc mohou sloužit pro rozdělení vnitřního prostoru!