+420 775 924 036, +420 604 613 643 [email protected]

Křídlové vjezdové brány

Mohou být jedno či dvoukřídlové a slouží k uzavření objektu jak v privátním tak i v průmyslovém sektoru. Brány jsou vybaveny křídlovými pohony RotaMatic na dálkové ovládání a mohou být rozšířeny o další škálu ovládání.

Křídlové brány najdou své využití především tam, kde není dostatek místa podél zdi či plotu, na pohyb posuvné brány. Dvoukřídlé brány můžete mít v podstatě v jakémkoliv rozměru. Limitující je pouze nosnost sloupku, na kterém bude konstrukce brány ukotvena a také typem pohonu. Ukotvení brány může být pomocí svařování, či šroubů, a to jak do kovového, či betonového podkladu.

Dvoukřídlé brány jsou daleko praktičtější než jednokřídlé, ovšem i ty vám můžeme nabídnout a do malých vjezdů mohou být ideální. Můžete si vybrat z několika variant designu i povrchové úpravy. Elektrický pohon brány vám umožní ji ovládat i na dálku, dokonce i tam, kde není elektrická přípojka. Postačí k tomu solární zdroj.

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI

S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur máte otvírání vrat a dveří vždy po ruce v chytrém telefonu. Využijte možností individuálního nastavení a upravte si funkce a uživatelské rozhraní podle vlastních představ. Přenášejte trvalá nebo časově omezená uživatelská oprávnění na jiné chytré telefony. Vaše děti nebo váš partner pak s sebou nemusí nosit klíče – a nemusíte je ani půjčovat sousedovi, kterého jste požádali, aby vám během dovolené zaléval květiny.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM SMART HOME

S centrálou Hörmann homee Brain systému Smart Home můžete dveře a vrata značky Hörmann otevírat a zavírat ještě pohodlněji – jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo počítač. Systém je navíc velmi bezpečný, snadno se ovládá a lze jej rozšířit o další kompatibilní zařízení, jako např. bezpečnostní kamery, meteostanice, osvětlení, spínače, termostaty, žaluzie a pohledovou ochranu, kouřové hlásiče a detektory pohybu a okenní a dveřní kontakty.

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient