+420 775 924 036, +420 604 613 643 [email protected]

Bezpečnostní dveře Hörmann

Ocelové bezpečnostní dveře KSi 40
Dveře KSi 40 jsou prověřena evropskou normou DIN ENV 1627, na straně pantů a na straně pantům protilehlé a splňují přísné požadavky bezpečnostní třídy WK 2. KSi 40 se vyznačují ocelově stabilním křídlem dveří a vícebodovým uzavíracím systémem, který je výbornou ochranou proti vloupání.

Ocelové bezpečnostní dveře D45-1/D45-2
Vedle nedostatečně zabezpečených vstupních dveří do bytů jsou to především přístupové dveře do sklepů, prádelen nebo na půdy, které jsou díky nestabilním dveřím nebo závěsům a velmi často také díky vybavení dveří pouze dózickým zámkem dokonalým lákadlem pro rychlé a téměř bezrizikové vloupání. Pro tyto sektory se doslova nabízejí velmi stabilní bezpečnostní dveře E45 s dveřním křídlem o tloušťce 45 mm.

Tyto dveře jsou vhodné zejména také pro sektor objektů a průmyslový sektor zvláště proto, že jsou k dispozici také ve dvoukřídlém provedení jako model D45-2.

Ocelové bezpečnostní dveře D55-1/D55-2
Vedle nedostatečně zabezpečených vstupních dveří do bytů jsou to především přístupové dveře do sklepů, prádelen nebo na půdy, které jsou díky nestabilním dveřím nebo závěsům a velmi často také díky vybavení dveří pouze dózickým zámkem dokonalým lákadlem pro rychlé a téměř bezrizikové vloupání. Pro tyto sektory se doslova nabízejí velmi stabilní bezpečnostní dveře D55 s dveřním křídlem o tloušťce 55 mm.

Tyto dveře jsou vhodné zejména také pro sektor objektů a průmyslový sektor zvláště proto, že jsou k dispozici také ve dvoukřídlém provedení jako model D55-2. Ocelové bezpečnostní dveře D 55 jsou přezkoušeny dle evropských norem DIN EN V 1627 a DIN V 18103.

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient