+420 775 924 036, +420 604 613 643 [email protected]

Vjezdové brány s pohony a automatickým otevíráním

Automatické otevírání a zavírání otočných a posuvných bran. Společnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány. Teprve s dálkově ovládaným pohonem Hörmann, který boduje osvědčenou technikou ve všech oblastech, bude vaše vjezdová brána maximálně komfortní. Pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení zaručují klidný a rovnoměrný chod brány. Rozpoznání překážek velmi spolehlivě chrání osoby i předměty, a tím vám poskytuje pocit bezpečí.

Praktické přídavné funkce zdokonalují váš komfort: Například funkce automatického zavírání, která bránu po uplynutí vámi nastavené doby zavře (se světelnou závorou), nebo možnost bránu otevřít pouze částečně pro průchod osob. Pohony RotaMatic a VersaMatic jsou k dostání i s praktickým akumulátorem a volitelným solárním panelem.

Brány mohou být v jakýkoliv povrchových úpravách a výplň bran může být dle vašich představ např. dřevěná výplň, jäklová výplň, ozdobné prvky apod.

Ocelové samonosné brány se skvěle hodí do každého vjezdu, ať už se jedná o vjezd k domovu, či do průmyslového, nebo veřejného objektu. Maximální celková šíře vjezdu musí být do 15 m a maximální hmotnost brány 1200 kg. Velikou výhodou je konstrukce s nosným C profilem, díky kterému se brána pohybuje nad terénem. Díky tomu není náročná údržba ani v zimním období.

Samonosné brány můžeme rozdělit do dvou kategorií: posuvné brány a křídlové brány. Je na vás, která varianta je vám sympatičtější. Posuvné brány jsou méně náročné na prostor při otevírání. Je však nutné počítat s prostorem podél zdi či plotu, kam se bude brána zasouvat.

Samozřejmě je možné brány opatřit elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Solární zdroj vám umožní ovládat bránu dálkově i tam, kde není přípojka elektrického proudu.

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI

S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur máte otvírání vrat a dveří vždy po ruce v chytrém telefonu. Využijte možností individuálního nastavení a upravte si funkce a uživatelské rozhraní podle vlastních představ. Přenášejte trvalá nebo časově omezená uživatelská oprávnění na jiné chytré telefony. Vaše děti nebo váš partner pak s sebou nemusí nosit klíče – a nemusíte je ani půjčovat sousedovi, kterého jste požádali, aby vám během dovolené zaléval květiny.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM SMART HOME

S centrálou Hörmann homee Brain systému Smart Home můžete dveře a vrata značky Hörmann otevírat a zavírat ještě pohodlněji – jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo počítač. Systém je navíc velmi bezpečný, snadno se ovládá a lze jej rozšířit o další kompatibilní zařízení, jako např. bezpečnostní kamery, meteostanice, osvětlení, spínače, termostaty, žaluzie a pohledovou ochranu, kouřové hlásiče a detektory pohybu a okenní a dveřní kontakty.

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient