+420 775 924 036, +420 604 613 643 ghsystem@seznam.cz

Posuvné vjezdové brány

Posuvné brány jsou ideálním řešením do vjezdu vašeho domu nebo do areálu vaší firmy. Brána může jezdit po vodící kolejničce, ale tzn., že při vjezdu do prostoru musíte přejíždět tento profil a v zimě se musí kolejnička čistit. Postupem času tyto brány nahrazují brány samonosné nesené, kde v prostoru není žádný profil. Brány jsou vybaveny pohony LineaMatic.

Posuvné brány – samonosná konstrukce, vysoký standard bezpečnosti, kompletně předmontované

Posuvné brány Hörmann ze stabilních ocelových profilů se dodávají jako kompletní prvek s šířkou otvoru až 16 metrů. S protiběžnými zařízeními tak lze dosáhnout šířky až 32 metrů. Konstrukce je samonosná. Výhody: Minimální rozsah základových prací. Žádná montáž vodicích kolejnic, žádné poruchy chodu brány při náledí, sněhu nebo hrubém znečištění.

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI

S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur máte otvírání vrat a dveří vždy po ruce v chytrém telefonu. Využijte možností individuálního nastavení a upravte si funkce a uživatelské rozhraní podle vlastních představ. Přenášejte trvalá nebo časově omezená uživatelská oprávnění na jiné chytré telefony. Vaše děti nebo váš partner pak s sebou nemusí nosit klíče – a nemusíte je ani půjčovat sousedovi, kterého jste požádali, aby vám během dovolené zaléval květiny.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM SMART HOME

S centrálou Hörmann homee Brain systému Smart Home můžete dveře a vrata značky Hörmann otevírat a zavírat ještě pohodlněji – jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo počítač. Systém je navíc velmi bezpečný, snadno se ovládá a lze jej rozšířit o další kompatibilní zařízení, jako např. bezpečnostní kamery, meteostanice, osvětlení, spínače, termostaty, žaluzie a pohledovou ochranu, kouřové hlásiče a detektory pohybu a okenní a dveřní kontakty.

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient