+420 775 924 036, +420 604 613 643 ghsystem@seznam.cz

Pohony garážových vrat

Pro otevření garážových vrat ani nemusíte vystoupit z auta. Stačí vám jediný stisk tlačítka a jste pohodlně na místě, chránění před nepřízní počasí. 

Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? S pohonem garážových vrat Hörmann svítí stále „zelená“, protože  garážová vrata i vjezdová brána se otevřou rychle, pohodlně a bezpečně dálkovým ovladačem z auta.

Standardní výbavou všech pohonů garážových vrat je nové dálkové ovládání. Inovativní dálkové ovládání s dotazováním na stav přesvědčuje jedinečnými komfortními a bezpečnostními funkcemi a dálkovými ovladači s exkluzivním designem a vysokým leskem. Pohony Hörmann vás přesvědčí větším komfortem a inteligentní technikou. Standardní automatické vypínání vrata při výskytu nenadálých překážek bezpečně a spolehlivě zastaví. Díky pozvolnému rozjezdu a pozvolnému zastavení se vrata otevírají a zavírají plynule a tiše, což šetří mechaniku vrat a pohonu

Pohony vjezdových bran

Automatické otevírání a zavírání otočných a posuvných bran. Společnost Hörmann vám nabízí přesně vzájemně sladěný systém skládající se z garážových vrat, pohonu garážových vrat a pohonu vjezdové brány.

Teprve s dálkově ovládaným pohonem Hörmann, který boduje osvědčenou technikou ve všech oblastech, bude vaše vjezdová brána maximálně komfortní. Pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení zaručují klidný a rovnoměrný chod brány. Rozpoznání překážek velmi spolehlivě chrání osoby i předměty, a tím vám poskytuje pocit bezpečí. Praktické přídavné funkce zdokonalují váš komfort: Například funkce automatického zavírání, která bránu po uplynutí vámi nastavené doby zavře (se světelnou závorou), nebo možnost bránu otevřít pouze částečně pro průchod osob. Pohony RotaMatic a VersaMatic jsou k dostání i s praktickým akumulátorem a volitelným solárním panelem.

Pohony vnitřních dveří

Vnitřní dveře s automatickým pohonem PortaMatic společnosti Hörmann se automatiky a zcela jednoduše ovládají pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. Díky mnoha funkcím a možnostem nastavení je pohon maximálně flexibilní. S pohonem dveří PortaMatic Hörmann můžete své dřevěné a ocelové vnitřní dveře otevírat a zavírat zcela jednoduše automaticky pomocí dálkového ovladače nebo tlačítka. Ať jste tělesně omezeni, nebo si prostě jen přejete větší pohodlí – tato technika vám usnadní každodenní život.

Výhodami pohonu dveří PortaMatic není jen velké množství funkcí a možností nastavení, ale také minimální spotřeba elektřiny. Navíc je pohon PortaMatic až o  25 % cenově výhodnější než srovnatelné pohony dveří. Pohon PortaMatic byl jako doposud jediný dveřní pohon testován Německou společností pro gerontotechniku (GGT) a shledán jako dobrý. Tím splňuje očekávání generace 50 plus s ohledem na komfort, kvalitu a estetiku.

CHYTRÉ OVLÁDÁNÍ PŘES MOBILNÍ APLIKACI

S novou mobilní aplikací Hörmann BlueSecur máte otvírání vrat a dveří vždy po ruce v chytrém telefonu. Využijte možností individuálního nastavení a upravte si funkce a uživatelské rozhraní podle vlastních představ. Přenášejte trvalá nebo časově omezená uživatelská oprávnění na jiné chytré telefony. Vaše děti nebo váš partner pak s sebou nemusí nosit klíče – a nemusíte je ani půjčovat sousedovi, kterého jste požádali, aby vám během dovolené zaléval květiny.

FLEXIBILNÍ SYSTÉM SMART HOME

S centrálou Hörmann homee Brain systému Smart Home můžete dveře a vrata značky Hörmann otevírat a zavírat ještě pohodlněji – jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo počítač. Systém je navíc velmi bezpečný, snadno se ovládá a lze jej rozšířit o další kompatibilní zařízení, jako např. bezpečnostní kamery, meteostanice, osvětlení, spínače, termostaty, žaluzie a pohledovou ochranu, kouřové hlásiče a detektory pohybu a okenní a dveřní kontakty.

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient