+420 775 924 036, +420 604 613 643 [email protected]

Vchodové a domovní dveře Hörmann

Všude dobře, doma nejlépe. Existuje něco hezčího, než přijít po práci domů a užívat si rodiny? Společně se najíst, zahrát si hry nebo sledovat televizi. Abyste si čas se svými nejdražšími užívali zcela bezstarostně, měli byste se doma vždy cítit pohodlně a bezpečně.

Domovní dveře Hörmann Thermo65 a vchodové dveře Thermo46 vám umožní cítit se doma dobře. Neboť tyto vysoce kvalitní stavební prvky přesvědčí dobrými hodnotami tepelné izolace, spolehlivou bezpečnostní výbavou, velkým výběrem motivů a atraktivním poměrem cena/výkon.

Ocelové / hliníkové domovní dveře Thermo65

Vysoce kvalitní dveře Thermo65 díky celoplošné vnitřní straně optimálně ladí s dřevěnými vnitřními dveřmi vašeho domova. Po celý život se tak můžete těšit ze stejného vzhledu dveří z různých materiálů.

Konstrukce

 • Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm s uvnitř
  uloženým profilem křídla a v provedení se silným falcem
  pro elegantní vzhled dveří
 • Profil křídla s přerušeným tepelným mostem z kompozitního materiálu pro vyšší stabilitu a tepelnou izolaci
 • 80 mm hliníkové zárubně s přerušeným tepelným mostem a 20 mm vysoký práh s přerušeným tepelným mostem z hliníku a umělé hmoty pro vysokou tepelnou izolaci
 • Trojnásobná těsnící úroveň nabízí optimální ochranu před deštěm, větrem a nečistotami
 • Trojnásobné izolační prosklení s oboustranným bezpečnostním sklem téměř vylučuje nebezpečí zranění v případě rozbití skla
 • Volitelně s bezpečnostní výbavou RC 2** pro ještě větší bezpečnost
 • Splňuje veškeré požadavky vyhlášky o úspoře energie
 • Vhodná pro montáž bez tepelných mostů
 • Hodnota UD až cca 0,87 W/(m²·K)*

Domovní dveře Thermo65 vám nabízejí vše, čím se dobré domovní dveře vyznačují. Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 65 mm vyplněné tvrdou polyuretanovou pěnou, uvnitř uložený profil křídla z kompozitního materiálu a hliníková zárubeň s přerušeným tepelným mostem zajišťují, že zima zůstane venku. S hodnotou UD až cca 0,87 W/(m²·K) vykazují dveře Thermo65 velmi dobrou tepelnou izolaci.

Dveře jsou standardně vybaveny 5bodovým bezpečnostním zámkem, takže se doma můžete cítit bezpečně a jistě. Většinu motivů Thermo65 volitelně dostanete s bezpečnostní výbavou RC 2 – abyste se doma cítili ještě lépe. Vyberte si motiv podle svého přání z 14 atraktivních motivů a dopřejte mu individuální charakter volbou jedné z našich 17 zvýhodněných barev a 5 dekorů Decograin.

Ocelové / hliníkové vchodové dveře Thermo46

Všechny dveře Thermo46 se pro sladěný vzhled vnitřních stran vašich vchodových a interiérových dveří dodávají s celoplošným dveřním křídlem.

Konstrukce

 • Celoplošné ocelové dveřní křídlo o tloušťce 46 mm s uvnitř uloženým profilem křídla a v provedení se silným falcem pro elegantní vzhled dveří
 • Profil křídla s přerušeným tepelným mostem z kompozitního materiálu pro dobrou stabilitu a tepelnou izolaci
 • 60 mm hliníkové zárubně s přerušeným tepelným mostem a 20 mm vysoký práh s přerušeným tepelným mostem z hliníku a umělé hmoty pro dobrou tepelnou izolaci
 • Dvojnásobná těsnící úroveň nabízí dobrou ochranu před deštěm, větrem a nečistotami
 • Dvojnásobné izolační prosklení s oboustranným bezpečnostním sklem téměř vylučuje nebezpečí zranění v případě rozbití skla
 • Volitelně s bezpečnostní výbavou RC 2 pro ještě větší bezpečnost
 • Splňuje veškeré požadavky vyhlášky o úspoře energie
 • Vhodná pro montáž bez tepelných mostů
 • Hodnota UD až cca 1,1 W/(m²·K)

Dveře Thermo46 vám nabízejí vše, čím se dobré vchodové dveře vyznačují. S hodnotami UD až cca 1,1 W/(m²·K) dosahují dveře Thermo46 dobrých kvalit, co se tepelné izolace týče. Díky standardně dodávanému 5bodovému bezpečnostnímu zámku jsou vchodové dveře dobře vybaveny i z hlediska bezpečnosti. Některé motivy dostanete na přání s bezpečnostní výbavou RC 2 – abyste se doma cítili ještě lépe.

Svého favorita si můžete vybrat z 13 dveřních motivů. Zvolit můžete klasický i moderní vzhled. Pomocí barev, prosklení, bočních dílů a horních světlíků můžete svým dveřím Hörmann vtisknout zcela osobitý ráz.

Výbava podle přání

Automatický zámek s mechanickým samozamykáním (pro Thermo65)

Jakmile dveře zapadnou do zámku, automaticky se vysunou závory, které domovní dveře bezpečně uzavřou.

Automatický zámek s elektromotorem a otvíráním pomocí dálkového ovládání BiSecur (pro Thermo65)

Otvírejte své domovní dveře s vícebodovým zamykáním jednoduše a pohodlně pomocí dálkového ovladače nebo snímače otisků prstů. Pak již nemusíte myslet na klíče. Při obsluze se domovní dveře automaticky odemknou pomocí elektromotoru. Nyní stačí na dveře zatlačit.

Čtečka otisků prstů integrovaná v dveřním křídle (pro Thermo65)

Otvírejte domovní dveře otiskem svého prstu! Čtečka otisků prstů je elegantně integrovaná do dveřního křídla a volitelně se dodává pro všechny ocelové / hliníkové domovní dveře Thermo65, které jsou vybaveny automatickým zámkem s elektromotorem.

Automatický zámek s elektromotorem a otvíráním pomocí technologie Bluetooth (pro Thermo65)

Vaše dveře můžete otvírat a zavírat ještě pohodlněji, když použijete smartphone s technologií Bluetooth. Uživatelsky přívětivá mobilní aplikace Hörmann BlueSecur App umožňuje odemykání a zamykání ocelových / hliníkových domovních dveří Thermo65 s volitelným automatickým zámkem pomocí technologie Bluetooth.

Elektrický otvírač (pro Thermo65 a Thermo46)

Pomocí západky elektrického otvírače můžete dveře jednoduše otvírat spínačem v domě.

Reedkontakt – magnet (pro Thermo65 a Thermo46) a zajišťovací kontakt v zárubni oproti střelce (pro Thermo65)

K připojení na domovní instalace nebo poplašné zařízení a pro vyhodnocení, že dveře jsou zavřené. Reedkontakt (magnet), resp.
zamčené (zajišťovací kontakt v zárubni oproti střelce).

Okapnice (pro Thermo65 a Thermo46)

Atraktivní vzhled a současně ochrana dveří: okapnice v dopravní bílé RAL 9016 nebo v ušlechtilé oceli k odvádění prudkého deště lze jednoduše dodatečně namontovat.

Spouštěcí podlahové těsnění (pro Thermo65 a Thermo46)

Tato volitelná výbava je nejlepším řešením pro utěsnění domovních dveří bez prahu, které se používají pro bezbariérové vstupy do domů.

Objevte i další typy domovních dveří od evropského výrobce č. 1. Každé z nich vyhoví vašim individuálním požadavkům na kvalitní a moderní domovní dveře. A všechny spojuje prověřená kvalita od firmy Hörmann!

Náš nejlepší reprezentant v tepelné izolaci a nejlepší produkt bezpečnostní třídy mezi hliníkovými domovními dveřmi. Exceluje hodnotami UD až cca 0,47 W/(m²·K) a vynikající standardně bezpečnostní výbavou RC 3 s 9bodovým zamykáním. Nadchnou vás i high-tech profilem křídla z  hybridního materiálu z uhlíkových a skelných vláken.

Pokud si potrpíte na mimořádně elegantní vzhled dveří, je pro vás ThermoPlan Hybrid to pravé. Přesvědčivý je plynulý přechod mezi dveřním křídlem a rámem dveří na vnitřní i vnější straně. Další předností je  velká pevnost křídla, kterou poskytuje práškově povlakovaný plech z ušlechtilé oceli.

Zvlášť vysokou tepelnou izolaci zajišťuje hliníkový dveřní rám 80 mm s přerušeným tepelným mostem. Dveře jsou standardně vybaveny 5násobným bezpečnostním zámkem v bezpečnostní třídě RC 4 u dveří bez prosklení a ve třídě RC 3 u dveří s prosklením. Předností modelů ThermoSafe Hybrid je práškově povlakovaný plech z ušlechtilé oceli, který se i při velkých rozdílech teploty vyznačuje vysokou tepelnou stabilitou.

Tento typ dveří poskytuje zvláště vysokou tepelnou izolaci díky hliníkovému rámu dveří s tloušťkou 80 mm a přerušeným tepelným mostem. Standardem je bezpečnostní výbava RC 3 s 5bodovým bezpečnostním zámkem a výběr více než 70 motivů: To jsou jen některé ze špičkových vlastností našich domovních dveří ThermoSafe.

Přejete si prosvětlený domovní vchod se skleněnými domovními dveřmi, které poskytují dobrou tepelnou izolaci a vysokou bezpečnost? Pak jsou naše domovní dveře TopComfort přesně ty pravé. Vyberte si svého favorita z 9 designových prosklení a celé řady ornamentálních skel.

Dále jsme dpdavatelem celé řady funkční dveří, sť jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře proti šíření požáru, například pro kotelnu, či multifunkční dveře pro domácí dílnu – naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve svém domě cítili dobře a maximálně bezpečně. Objevte všechny přednosti a funkce ocelových dveří Hörmann a využijte možnosti vybrat si podle svých představ a potřeb.

Klasifikace jednotlivých dveří vám přehledně ukáže, které funkce a s jakou hodnotou dané dveře splňují. 5 hvězdiček značí nejvyšší možnou hodnotu, zatímco chybějící hvězdičky ukazují, že dveře danou vlastnost nemají. 

Domovní a vchodové dveře

Hliníkové domovní dveře

Ocelové funkční dveře

Váš autorizovaný prodejce Hörmann vám nabízí „Kompletní bezstarostný balíček“

Poradenství

Vyměření na místě

Ekologická likvidace

Odborná montáž

Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient