+420 775 924 036, +420 604 613 643 [email protected]

Protipožární ocelové dveře Hörmann

Dveře z ocelového plechu

U protipožárních uzávěr nepřipouštějte žádné kompromisy

Montáž těchto uzávěr, které zachraňují život a chrání Vaše investice, předejte do rukou specialistů. Neboť ve vážných případech musí být zaručena spolehlivá ochrana. Rozhodněte se pro protipožární uzávěry Hörmann. Jako klapky, dveře, vrata a velkoplošně prosklené elementy. Společnost Hörmann je kompetentním partnerem s obsáhlým programem pro všechna individuální řešení na stavbě.

Využijte naše Know-how vycházející z více než 30 leté zkušenosti

S protipožárními uzávěry Hörmann kupujete kvalitu, ochranu a bezpečnost na dlouhá léta. Všechny uzávěry splňují normu DIN 4102 a jsou úředně schválené Německým institutem stavební techniky v Berlíně (Deutsches Institut für Bautechnik in Berlin). Podléhají obvyklým kontrolám jakosti a vyrábějí se za podmínek stanovených systémem managementu kvality DIN ISO 9001. Na takové jistotě můžete dále stavět.

Nejprodávanější dveře pro kotelny v Evropě

Protipožární dveře H8-5 nabízejí již desítky let maximální bezpečnost pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi. Tyto dveře jsou vynikajícím příkladem dlouholetých zkušeností společnosti Hörmann v segmentu protipožární ochrany, ze kterých máte užitek i vy.

Vnitřní dveře pro

  • kotelny
  • místnosti s olejovými nádržemi
Zaujala vás naše práce? Kontaktujte nás. Nebo nás rovnou poptejte.
Tvorba webových stránek: Webklient